توضیحات کامل درباره اخذ مدرک ششم

و اخذ مدرک نهم

دریافت مدرک نهم و مدرک ششم


مشاوره رایگان

۰۹۰۴-۵۹-۵۹-۵۸-۱

۰۹۰۴-۵۹-۵۹-۵۸-۲

۰۹۰۴-۵۹-۵۹-۵۸-۳

تعداد زیادی از دانش آموزان در مدت زمان مشخص شده توسط آموزش و پرورش موفق به دریافت مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش نمی‌شوند. و در اصلاح ترک تحصیل می‌کنند، اما در هر مقطعی که ترک تحصیل کرده‌اید امکان ادامه تحصیل برای شما مهیا می‌باشد.

مجتمع آموزشی جهت با بیش از ۱۵ سال سابقه در کنار شماست برای دریافت مدرک ششم، دریافت مدرک نهم و دریافت مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با حداقل شهریه برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اخذ مدرک ششم آموزش و پرورش :

 

با توجه به تغییر نظام آموزشی قدیم به نظام آموزشی جدید از  سال ۹۱، با عنوان نظام ۶ – ۳ – ۳ ، ساختار نظام آموزشی بدین صورت تغییر پیدا کرد که هر فرد برای اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش باید ۱۲ سال تحصیلی را بگذراند. و مقاطع تحصیلی به سه قسمت ابتدایی، متوسط اول و متوسطه دوم  تغییر پیدا کرد.بنابراین برای اخذ مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش همان دیپلم نظام جدید به ترتیب باید سه مدرک ششم، مدرک نهم و مدرک دوازدهم را دریافت نمایید.دانش آموزان در مدارس روزانه بعد از گذراندن شش سال تحصیلی موفق به دریافت مدرک ششم می‌شوند، اما برای افرادی که وقفه تحصیلی داشته‌اند، امکان دریافت مدرک ششم در یک ترم وجود دارد. لازم بذکر است تمام افرادی که در نظام آموزشی قدیم تحصیل کرده‌اند و  مدرک پنجم ابتدایی قدیم یا اول راهنمایی مردودی قدیم را دارند باید برای ادامه تحصیل و دریافت دیپلم رسمی ابتدا در یک ترم مدرک ششم و در یک ترم مدرک نهم را دریافت نمایند. و تمام عزیزان که در نظام آموزشی جدید تحصیل کرده‌اند، می توانند از سالی که ترک تحصیل داشته‌اند، ادامه تحصیل دهد. و اگر مدرک هفتم را به صورت مردودی داشته باشند، می توانند برای دریافت مدرک نهم اقدام کنند و در یک ترم بدون نیاز به گذراندن سال تحصیلی هفتم، هشتم و نهم، با شرکت در طرح جامع آموزش و پرورش، مدرک نهم را دریافت نمایند.با کمک و حمایت ما به آسانی و به صورت غیر حضوری و صرفا شرکت در آزمون موفق به اخذ مدرک ششم، اخذ مدرک نهم و در نهایت اخذ مدرک دیپلم رسمی می‌شوید.

مشاورین ما برای مشاوره تخصصی و ارائه بهترین راه‌حل برای اخذ مدرک ششم، مدرک نهم و دیپلم قانونی با استعلام واقعی مطابق پرونده شما آماده پاسخگویی هستند، برای دریافت دیپلم به آسانی البته با استعلام واقعی با ما تماس بگیرید و از مشاوره تحصیلی رایگان ما بهرمند شوید.

اخذ مدرک نهم :

تمام عزیزان که قصد ادامه تحصیل و دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش را دارند ملزم به داشتن مدرک نهم می‌باشند. هر فرد بعد از دریافت مدرک ششم، برای دریافت مدرک نهم در مدارس روزانه ملزم به گذراندن مقاطع تحصیلی هفتم، هشتم و نهم می‌باشد و مدت زمان دریافت مدرک نهم در شرایط داشتن مدرک ششم سه سال می باشد، اما برای تمامی افرادی که ترک تحصیل داشته‌اند امکان دریافت مدرک نهم در یک ترم  با عنوان طرح جامع آموزش و پرورش مهیا می‌باشد. شرکت در طرح جامع و دریافت مدرک نهم در یک ترم، برای تمامی عزیزانی که در نظام آموزشی قدیم تحصیل کرده‌اند و مدرک سیکل، مدرک سیکل ردی، مدرک دوم راهنمایی، مدرک دوم راهنمایی ردی و مدرک اول راهنمایی دارند مهیا می‌باشد.مجتمع آموزشی جهت برای ثبت نام شما در مقطع نهم و دریافت مدرک نهم آماده همکاری با شما عزیزان است، با کمک و حمایت ما به آسانی و به صورت غیر حضوری و صرفا شرکت در آزمون موفق به اخذ مدرک نهم می‌شوید.

به آسانی و اقساطی در کوتاه ترین زمان دیپلم بگیرید!

از دیپلم تا دانشگاه همراه شما هستیم

۰۲۶-۳۴۲-۱۰۱۶۶    –   ۰۲۶-۳۴۲-۱۰۱۷۰

البرز کرج جهانشهر بلوار جمهوری شمالی نبش کوچه غزال ساختمان فاتح طبقه ۵ واحد ۱۵

ادامه تحصیل در مقطع دوازدهم و اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش :

بعد از دریافت مدرک ششم و دریافت مدرک نهم، برای ادامه تحصیل و اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش باید مدرک دوازدهم را دریافت نمایید، که شامل ثبت نام در مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم می‌باشد که برای تحصیل در مدارس روزانه سه سال زمان لازم است، اما برای عزیزانی که ترک تحصیلی یا دیپلم ردی هستند در شرایط انتخاب یک رشته مهارتی و ثبت نام برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای این زمان نصف می‌شود و این عزیزان موفق به دریافت دیپلم کاردانش آموزش و پرورش در رشته های متفاوت می‌شوند.

با ثبت نام در مجتمع آموزشی جهت امکان دریافت مدرک فنی و حرفه ای و دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش(دریافت دیپلم کاردانش) برای شما مهیا می‌باشد.

انتخاب رشته برای دریافت دیپلم کاردانش(دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش) یکی از مهمترین انتخاب های شما می‌باشد. در حوزه کاردانش شما می توانید موفق به اخذ دیپلم گردشگری، اخذ دیپلم حسابداری، اخذ دیپلم نقشه کشی، اخذ دیپلم معماری، اخذ دیپلم مکانیک و برق خودرو، اخذ دیپلم مدیریت خانواده، اخذ دیپلم هتلداری، اخذ دیپلم ابزار دقیق، اخذ دیپلم کامپیوتر، دیپلم گرافیک رایانه ، اخذ دیپلم تولید نهال و جنگلکاری ، اخذ دیپلم پرورش و تولیدات زنبور عسل و کرم ابریشم ، اخذ دیپلم تعمیر ماشین های ثابت کشاورزی ، اخذ دیپلم فرآورده های لبنی  و … شوید. بعد از اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش می‌توانید بدون کنکور وارد دانشگاه شوید و موفق به دریافت مدرک کاردانی(دریافت مدرک فوق دیپلم) و دریافت مدرک کارشناسی(دریافت مدرک لیسانس) شوید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان برای انتخاب رشته با ما تماس بگیرید.

تماس - مشاوره رایگان